اخبار و رویدادها


پیام مدیر دبستان پیشتازان اموزش به مناسبت روز امور تربیتی و تربیت اسلامی
درج شده در تاریخ 1396/12/12 توسط معاون فناوری.

پیام تبریک مدیر دبستان به مناسبت کسب مقام دوم شنا استانی
پیام تقدیر و تشکر مدیر دبستان از حضور حماسی همکاران در راهپیمایی یوم ا… 22 بهمن
*پیام تبریک مدیر دبستان به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا *
تسلیت معاون پرورشی دبستان به مناسبت شهادت امام چهارم شیعیان جهان
پیام تسلیت معاون پرورشی دبستان به مناسبت ماه محرم
پیام تسلیت مدیر دبستان به مناسبت فرارسیدن تاسوعا وعاشورای
پیام تبریک مدیر دبستان به مناسبت فرا رسیدن هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی
پیام تسلیت مدیردبستان پیشتازان آموزش به مناسبت شهادت آتش نشانان در حادثه پلاسکو
بیانیه مدیر دبستان بمناسبت  رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی
پیام تسلیت

در پیام محمد رضا چرم زاده  آمده است: سند تحول بنیادین آموزش وپرورش درفصل بیانیه ارزش ها مهمترین گزاره های ارزشی نظام تعلیم و تربیت رسمی کشور را، آموزه های قرآن کریم، مهدویت و انتظار، میراث نظری و عملی حضرت امام (ره)، ولایت فقیه و .... می داند.

به عبارت دیگر روح سند تحول بنیادین توجه به تربیت و مسائل پرورشی است به نظر می رسد نظام مقدس جمهوری اسلامی برآن شده است که همت مضاعفی را متوجه آموزش وپرورش به عنوان سنگ بنای اساسی آینده کشور نماید.

شاید بتوان تصمیم هیات محترم وزیران مبنی بر انفکاک معاونت به دو بخش پرورشی، فرهنگی و تربیت بدنی و سلامت را نیز در این راستا ارزیابی کرد. تصمیمی که می تواند همه نیروهای یک معاونت را به سوی پیشبرد اهداف تربیتی و فرهنگی گسیل دارد و از طرف دیگر متولی مشخصی را برای امر ورزش و سلامت تعیین نماید.

مسأله تربیت در طول تاریخ بشر و در حال حاضر نیز دغدغه اصلی جوامع انسانی بوده و هست. فرزانگان و عاقبت اندیشان از هر تبار و نژاد همیشه نگران اخلاق در جامعه و رسالت آن در تکامل انسان بوده اند. امروز معناگرایی و رسیدن به سرچشمه زلال معنویت، نیاز و گمشده بشریت است اما آنچه نگران کننده است انحراف او به سمت گرداب فلاکت باری تحت عناوینی همچون عرفان های نوظهور و کاذب، شیطان پرستی و دلخوشی به رمان های افیونی چون داستانهای هری پاتر است.

به نظر اینجانب درحال حاضر پدیده هایی از قبیل بیداری اسلامی درکشورهای مسلمان و جنبش وال استریت در غرب، جلوه سازمان یافته ای از تقاضای بشر برای رهایی از مرداب ماتریالیسم و رسیدن به عدالت و اخلاق و در یک کلام حکومت انسان های تربیت یافته است که در این رهگذر هیچ کس نمی تواند نقش آفرینی نظام جمهوری اسلامی را در بروز این حرکت ها انکار نماید. اینجاست که حساسیت وظیفه مربیان گرانمایه پرورشی در تربیت نسل آینده آشکارتر می شود.

هشتم اسفند ماه به عنوان روز امور تربیتی را گرامی می داریم و به روان پاک همه شهیدان خصوصاً شهیدان راه تعلیم و تربیت، رجائی و باهنر درود می فرستیم.آخرین اخبار:
پیوند های مفید:
تماس با ما:

آمادگی و دبستان غیر دولتی پیشتازان آموزش شهرستان بابلسر
01135330663,01135330662,09111167570
بابلسر - پشت اداره برق - آمادگی و دبستان غیر دولتی پیشتازان آموزش
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه فرهیختگان جوان می باشد.
برای استفاده بهینه از این وب سایت از مرورگرهای مدرن مانند IE 9+ ، FireFox یا Google Chrome استفاده نمایید.